Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"70. léta 20. stol., ocelové provedení částečně zlacené, číselník kovový, ručičky zlacené fosforující, ukazatele dne v týdnu a data, stroj mechanický automat Omega - kalibr 1022, 23 jewels, průměr 3,9 cm, kožený tah, funkční."